Září 2014

Škola..

18. září 2014 v 8:58 | Annie |  Deníček
Dnešní článek jsem zaměřila trochu na psychickou stránku, kterou asi každý právě teď prožíváme. Před dvěma týdny začala znovu a nazývá se škola.

♥ Niall James Horan ♥

13. září 2014 v 13:20 | Jadee
Ahojte^^
Dnešní článěk bych chtěla věnovat mému milovanému idolovi, který dneska slaví 21 let!
Není jím nikdo jiný, než tento úžasný,hodný,krásný,sexy,dokonalý,boží kluk♥ Muž♥

''Za hranicí reality'' - #1

11. září 2014 v 13:00 | Jadee |  Other
Jdu krásnou cestou, která je pokrytá krásně voňavými květinami, lízátkama, pendrekama a za stromech rostou jahody se zmrzlinou. Všude je krásně zelená tráva. Žádné odpadky, nikde nikdo. Jen já a občas nějaký ten motýl, co kolem proletí.
BUM. Narazím do stromu s velkým nápisem ''REALITA''

Jak na domácí mojitto..

11. září 2014 v 10:38 | Annie |  Other
Salute ^^
Jelikož je to můj první článek, a na proslovy opravdu moc stavěná nejsem, chci vás přivítat na našem blogu. Hned první příspěvek jsem chtěla s něčím spojit, a to je Mojitto. Tenhle skvělý nealkoholický nápoj dokáže pořádně osvěžit a hodí se, když máte plnou hlavu učení. Chci upozornit, že fotky nejsou mé. Jsou z Googlu. Avšak postup je můj vlastní. Více v celém článku..

Omluva:(

10. září 2014 v 16:30 | Jadee |  Admins
Jak jistě víte, stránka blog.cz byla teď mimo, takže jsem se nějak nemohla dostat na blog. Až před pár dny dal blog.cz vědět, že na blogu můžeme fungovat přes Explorer, takže jsem vzala příležitost za pačesy a jsem tu :D
Chystám článek na téma týdne, kterým je pro tento týden: "Za hranicí reality" :) Článek vám vyjde zítra v 13:00 :)
Takže tímto bych se vám chtěla omluvit za dočasnou neaktivitu :) nebyla nějak nálada, čas, nápady a hlavně blbne ten blog.cz, takže musím pořád přeskakovat z chromu sem na explorer a je to takový vadný :D
Na zítřejší článek se těšte, protože mně na to téma napadá docela hodně nápadů, tak by mohl být článek delší :)
Mimochodem..je to sice mimo, ale koukali jste teď v neděli na Titanic? :D Já ho viděla poprvé od začátku do konce :D I když byla druhý den škola (štve mně, že nejlepší filmy jsou v neděli, kdy druhý den vstáváme do školy-.- fuck logic :D) tak jsem neodolala a dokoukala ho do konce :3 Musím říct, že ty Oscary, co dostal, má právem, ale já osobně u něj nebrečela :D Jsem asi divná, protože hodně lidí (většina:D) u Titanicu brečela, ale já ne :D Nebrečím moc u takovýhlech filmů, já spíš kreslený :'DDD (říká 14-ti letá holka:DD).
Sama to nechápu..:D Možná, že až se na to budu dívat po pár týdnech, tak brečet budu (kdyžbych brečela, napíšu vám to, nebojte :D)
Když už jsme u toho brečení, naposledy jsem brečela včera u klipu Honzy Bendiga (Mám tě rád) oh god lidi.Koukněte na to.Je to tak krásnej klip:3 ty slova,video,herci,děj*.* prostě něco úžasnýho:3 Mám ho moc ráda:3 :D
No nic, tímto budu asi končit :3 těšte se na zítra! Jak už jsem psala - téma týdne, zítra v 13:00 online na blogu!:)
Pac a pusuuu:33

Jadee